Bron: Wakker Worden kinderlezingen
Wanneer: zondag 21 maart 2010, 11:00 – 12:00 uur
Door Lucas Reijnders
Wind is vervelend om tegenin te fietsen, maar heerlijk als je ‘m in de rug hebt! De kracht van wind wordt al eeuwen gebruikt als bron van energie. Het gebruik van duurzame energiebronnen heeft nu veel aandacht, omdat de voorraad olie en gas steeds kleiner wordt. Komt onze energie in de toekomst van de wind?
Tijdens deze kinderlezing laat prof. dr. Lucas Reijnders, milieukundige aan de UvA, de kinderen ontdekken hoe je uit zon en wind energie opwekt. Hij bespreekt de efficiëntie van de omzetting van deze duurzame energiebronnen en laat de kinderen nadenken over hun rol in de toekomst. Moeten er in Nederland meer windmolens komen?
Verwijzingen
Locatie
NEMO
Deelname
Aanmelden: vanaf ca. 3 weken van tevoren via de website tot vrijdagmiddag 16.00 uur. Kaarten kunnen zondagochtend tot 10.30 uur worden afgehaald.
Kosten: €2,50 per losse lezing, €1,75 voor UvA medewerkers en hun kinderen, gratis bij een toegangs-kaart voor NEMO.
Bron: Wakker Worden Kinderlezingen

Laden...
Evenementen

Laatste reacties