
Online training
Genezing van jezelf
Niet inbegrepen
Er is een bepaalde techniek die ik de gouden omhelzing noem en die ik vaak in coaching gebruik, om je te helpen een scheiding te maken tussen jouw Zelf en geconditioneerde innerlijke zelven die ontstaan zijn door verschillende ervaringen in je leven. Je kunt alle (traumatische) gebeurtenissen uit het verleden transformeren naar ervaring en groei.
Tijdens coachingsgesprekken komen altijd gebeurtenissen uit het verleden naar boven die invloed hebben op het handelen en gemoedstoestand van de betrokkene in het heden. De ervaring van toen, die toen wel degelijk heftig is geweest of in ieder geval diep genoeg om blijvend indruk te achterlaten, is in feite oude energie. Deze oude energie blijft opspelen telkens als hetzelfde gevoel door iets anders getriggerd wordt en in je bewustzijn komt. Dan voel je weer die pijn van toen, maar je voelt het nu en telkens opnieuw. Het zal zich net zolang herhalen totdat je die oude energie op dat moment dat zich dat aan het vormen was omzet naar een nieuwe energie. Dat betekent niet dat je de gebeurtenis of het gevoel negeert of verbloemt of bedenkt met een trucje, dat zeker niet, want dat helpt niet. Je transformeert het voor altijd.
Met deze techniek help ik je stap voor stap die energie te benaderen en transformeren. Pas de techniek net zo vaak toe, als je nodig hebt. Het kan zijn dat je meerdere keren dezelfde stappen moet doorlopen als een wond heel diep zit.
Ik heb voor je een mp3 opname gemaakt met een handout in PDF als transscript van mijn woorden, zodat je een van de media of allebei kunt gebruiken. Het toepassen van deze techniek vergt gerichte aandacht naar binnen en voelen. Je werkt met energie, je verbeelding kan je daarbij helpen.
Wat niet meetbaar en zichtbaar is bepaalt op een indringende manier ons leven. Het gaat om energie die binnenkomt in de vorm van woorden en die opgeslagen wordt in ons lichaam aan de hand van door die woorden opgeroepen emoties. Als je je daarvan bewust bent, kun je er bewust voor kiezen wat je toelaat en wat niet. In het verleden had je deze vaardigheid van een bewuste keuze misschien nog niet tot je beschikking en daarom zijn er emoties opgeslagen in je lichaam die nu, telkens bij een trigger, naar boven komen en je herbeleeft de emotie van toen steeds weer. Het gaat echter om oude energie en de trigger (die jij toestaat) haalt de energie naar het nu.
Wat je met deze techniek van de gouden omhelzing doet is, de oude energie transformeren, zodat het niet meer getriggerd kan worden. Hoe het in zijn werk gaat vertel ik stap voor stap in de mp3 opname en in de handout.
Door ervaringen in het verleden (en dat kan ook gisteren zijn), gecombineerd met het gebrek aan zelfsturing, maken mensen zich afhankelijk van gebeurtenissen waar ze geen invloed op lijken te hebben. Maar je hebt altijd een keuze! Zodra je dit doorziet, begint de weg terug naar autonomie.
Je doorloopt de aangeboden inzichten zelf, maar kunt mij altijd mailen bij vragen of als je iets wilt delen.
Bepaal je eigen tempo. Het is het mooiste als je dit in alle rust, door niemand gestoord, doorloopt.
Jij bepaalt wanneer je eraan toe bent en komt er net zo vaak bij terug als je nodig vindt.
Gouden omhelzing van jezelf
€ 35,00
Bovenstaande prijs is per persoon en inclusief BTW