je doet mee!
Bedankt voor je aanmelidng
Wat fijn dat je er bij bent op vrijdag 10 juni in Beets. Het is een goede stap om meer inzichten te verkrijgen, nieuwe invalshoeken te horen en vooral een eerste stap te zetten om totaal jezelf te durven zijn. Als je vragen hebt over wat dan ook, mail gerust. En anders zie ik je natuurlijk op 10 juni bij Het Venster op Waterland in Beets.
renata hamsikova
Voor een uniek individu in de inclusieve wereld
Stap een
ontvangst mail
Je ontvangt een bevestigingsmail in je mailbox. Controleer spam als je niets ziet. Stuur mij een e-mail bij vragen.
Stap twee
Artikelen
Terwijl je wacht op 10 juni, kun je artikelen op mijn website lezen. Ze gaan niet alleen over kinderen. De laatste paar artikelen gaan zeker ook over volwassenen.
Stap drie
Boek
Om nog meer inzichten en tips te krijgen, kun je mijn boek Intens, authentiek en vrij bestellen. Daarin staan ook veel stukken voor en over volwassenen.
tot snel!
We zien elkaar op vrijdag 10 juni 2022. Ik verheug me er op! Groet, Renata Hamsikova